O firmie

Należymy do największych dostawców produktów dla biura w Polsce.

Zaliczamy się do bardzo wąskiego grona firm zajmujących się kompleksową obsługą dla firm: dostarczamy bardzo dobrej jakości meble biurowe, artykuły i urządzenia oraz prowadzimy serwis sprzedawanych przez nas produktów.

Jesteśmy właścicielem jednego z większych sklepów internetowych, posiadamy sieć sklepów z urządzeniami i artykułami biurowymi, biuroserwis, biura handlowe w 10 najpopularniejszych polskich miastach oraz wielo oddziałowy serwis drukujących urządzeń wysokonakładowych. Posiadamy najwyższe kategorie autoryzacji handlowych i serwisowych największych europejskich producentów oraz światowych liderów z branży biurowej i druku.

Zaopatrujemy takie podmioty jak: hotele, urzędy, szkoły, małe i średnie przedsiębiorstwa, a także dostarczamy nasze rozwiązania dużym firmom, korporacjom i zakładom przemysłowym.

Produkty biurowe Lobos


Nasz teren działania - Polska

Własne centrum dystrybucyjno-logistyczne wraz z magazynem wysokiego składowania daje naszym klientom komfort otrzymania zamówionego produktu praktycznie od ręki. Traktując klienta priorytetowo dokładamy wszelkich starań aby wysłać do niego zamówiony towar jeszcze w dniu złożenia zamówienia.

Nasz dział meblowy jest najlepszym tego typu w Polsce. Nie ma znaczenia rozmiar biura, które wyposażamy. Posiadamy bogate portfolio przedstawiające realizację umeblowania stanowisk pracy dla nawet kilkuset osób, gabinetów dyrekcyjnych, sal konferencyjnych a także recepcji. Wyposażamy hotele i restauracje a także szkoły i instytucje. Pozostajemy w ciągłej współpracy z najlepszymi biurami architektonicznymi ale też posiadamy szerg własnych architektów, a także ekipy montażowe mebli, gotowe do działania w każdych warunkach.

Jesteśmy firmą z ponad dwudziestoletnią tradycją. Nasze doświadczenie sprawia, że w każdej z dziedzin, którymi się zajmujemy jesteśmy postrzegani jako wiarygodny partner. Jesteśmy gwarantem niezawodności świadczonych usług i dostarczania Klientom tylko najwyższej jakości produktów i zapewnienia rzetelnej obsługi.